ADK ČR greybox Nezávislí rozhodčí
cz | en | 2022/2023

nepřihlášený uživatel přihlásit

místo: Celá ČR

Vedouci: Brinda "0014" René

rozhodčí

rozhodčíjazykformátmísto
Gracla Richardcz,enDL,DPPraha
Hrabánek Dušancz,enDL,DPPraha
Pilát Matějcz,enDL,DPPardubice
Brinda "0014" Renécz,enDL,DPPříbor
Waic Vlastimilcz,enDL,DPÚstí nad Labem
Dragoun "DýDžej" JanczDL,DPPraha
Uhlíř Romancz,enDL,DPPraha
Ligurská KláraczDL,DPPraha
Dragounová Michaelacz,enDPPraha
Bušková Hana cz,enDL,DPPraha
Zelbová Juditacz,enDL,DPPraha
Mezera Josefcz,enDL,DPPraha
Piech Zbyněkcz,enDL,DPOpava, Brno
Rychlý Danielcz,enDL,DPBrno
Maršík Prokopcz,enDL,DPBrno
Pavlok "Papi" Martincz,enDPBrno
Horák Martincz,enDPBrno
Čámská Annacz,enDL,DPPříbram, Praha

členové

přehled IB | přehled řečnických bodů

jménotýmdebatérčlen ADK
Augustinyová Tamaranene
Benkovská Dagmarnene
Brinda "0014" Renéaktivníano
Bukovjanová Kateřinanene
Bušková Hana Krásní, Souhlasný tým školení, Ježíšci, Dárečciaktivníano
Čámská Annaneano
Černá Terezanene
Černý "Fireman" Vojtěchaktivníne
Dragoun "DýDžej" Janaktivníano
Dragounová Michaelaaktivníne
Dvořáková Kláranene
Gerlová Hananene
Gracla RichardNT2aktivníne
Hajda Ondřejnene
Hlávková Monikanene
Hloch Ondřejnene
Horák MartinCH's, IG něco, Kowalskiho klubaktivníano
Hrabánek Dušanneano
Chovanec Štěpánnene
Chrást Lukášnene
Jacová Michaelanene
Jahoda "Yahoodka" Petrnene
Jalůvka PetrNymburský mix 2aktivníne
Kalenda Františeknene
Kocmánek Jakubnene
Konrád Milannene
Kotíková "Irenka" Irenaaktivníne
Kubátová Ditanene
Kubínková Terezanene
Kurian Matejnene
Kuzmin Alexandernene
Kyseláková Alenanene
Lehotský Lukášnene
Libíček Jannene
Ligurská Kláranene
Lomička Pavelnene
Lukáč "Miguel" Michalnene
Mačák Kubonene
Mačák Matejnene
Maršík ProkopTři ve při, Realisté, kaBrňáciaktivníano
Mezera Josefmix 5, Nekrásní, Bonmotéři, Ježíšciaktivníano
Michaljaničová Ivaaktivníne
Musil Petrnene
Mydlár Matějnene
Nepokojová Markétanene
Netopilová Blankanene
Novák Jiřínene
Pavelec Jannene
Pavlok "Papi" MartinTři ve při, Realistéaktivníne
Pecháčková Ivanene
Piech ZbyněkSpes novae, Fantasma minaciter, Tutores galaxia, Tři ve při, Han #Yolo, Protože mikrovlnka nebyla, kaBrňáci, Weapons of Mass Distraction, Ježíšciaktivníano
Pilát MatějNS2, NT2aktivníne
Plocková Štěpánkanene
Ponikelská Hankanene
Popovičová Lenkanene
Pospíšilová Anetanene
Pour Erichnene
Rychlý DanielSpes novae, Fantasma minaciter, Tutores galaxia, Han #Yolo, Punk.aktivníano
Sapák "Sapo" Matejnene
Sedláček "0017" Otakarnene
Schultz Andrejnene
Sitta "Yetti" Richardnene
Sochová Ivanaaktivníne
Svačina Lubomírnene
Svízelová Martinanene
Šesták "Janošík" Radovannene
Šindelář Martinnene
Šindýlková Lucie Geniální komando, Komando Komparativuaktivníne
Šteinfeldová Jitkanene
Švajcrová Kateřinaaktivníne
Trtíková Renátanene
Tulis Jannene
Tzortzopoulosová Vandanene
Uhlíř RomanUkázková afirmaceneano
Vašíčková Helenanene
Viktorinová Michaelanene
Vlčková Veronikanene
Waic Vlastimilnene
Zelbová JuditaGeniální komando, Komando Komparativu, Nekrásní, Elišky, Dárečciaktivníano
Židlická Alenanene